ساخت اپل آی دی

دسته

مقالات آموزشی

ساخت اپل آی دی

برای استفاده از هر یک از محصولات شرکت اپل نیاز به داشتن یک اپل ایدی است. ساختن حساب در ای تیونز (iTunes) و یا اپ استور (App Store)، به صورت خودکار یک اپل ایدی نیز برای شما می سازد که می توان از آن برای دسترسی به دیگر خدمات اپل استفاده کرد. برای استفاده از خدمات مختلف اپل نیازی به ساختن حساب جدید نیست و با همان اپل ایدی می توانید از تمام آن ها استفاده کنید

 

 

 

تذکر
به دلیل تحریم کشور ایران از سوی کمپانی اپل ، برای ساخت اپل آی دی باید از VPN استفاده کنید.
ساخت اپل آی دی توسط iTunes

برای ساخت اپل آیدی اولین پیش‌نیاز نرم‌افزار آیتونز اپل خواهد بود که از آن طریق اقدام به ساخت اکانت خواهیم کرد. می‌توانید آخرین نسخه‌های آیتونز را برای معماری‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز و سیستم عامل مک، از لینک‌ زیر دانلود کنید:

دانلود iTunes

 

پس از نصب برنامه ، وارد آن شوید و از قسمت App ، یک برنامه رایگان را انتخاب کنید.

اکنون بر روی Get کلیک کنید. از آنجایی که شما Apple ID ندارید ، باید بر روی گزینه Create New Apple ID کلیک کنید.

در ادامه توضیحاتی در مورد اپل آی دی و کابرد آن نمایش داده میشود. با کلیک بر روی continue به صفحه بعد بروید. اکنون بندهای از قرارداد و تفاهم نامه اپل به شما نشان داده میشود که باید با آنها موافقت کنید. برای این کار بر روی گزینه Agree کلیک کنید.

در مرحله بعد ، فیلد‌های زیادی وجود دارند که باید اطلاعات شخصی یا اطلاعاتی که برای ساخت اپل آیدی لازم است را با دقت وارد کنید و روی continue کلیک کنید.

اکنون وارد محیط Provide a Payment Method خواهید شد. در اینجا گزینه  Payment Type را بر روی None قرار دهید. در ۲ قسمت ، باید اطلاعات شخصی خودتان را وارد کنید. در قسمتهای دیگر ، مانند تصویر عمل کنید.

فیلد های خواسته شده را طبق اطلاعات زیر کامل کنید :

اطلاعات لازم سری اول

Address 1 : 200
Address 2 : Lincoln Ave
City : SALINAS
State : CA
Zip Code : 93901
Phone : (731)856-7311

اطلاعات لازم سری دوم

Address 1 : 1748
Address 2 : Eagle Ridge
City : Lake Way
State : FL
Zip Code : 33859
Phone : (863)679-8928

اطلاعات لازم سری سوم

Address 1 : 4401
Address 2 : Harrison Boulevard
City : Ogden
State : UT
Zip Code : 84403
Phone : (801)287-2800

برای ادامه روی Create Apple ID کلیک کنید. مراحل ساخت اپل آیدی به پایان رسید، تاییدیه این اتفاق هم ایمیلی است که جهت فعال‌سازی آیدی‌تان برای شما ارسال‌شده است.

حالا می‌توانید به ایمیل خود وارد شوید و ایمیلی که از جانب اپل جهت فعال‌سازی ارسال‌شده، را باز کنید. در ایمیل فعال‌سازی عبارت Verify Now را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.

این لینک شما را به سمت سایت اپل هدایت می‌کند، در این قسمت با استفاده از اپل آیدی (ایمیلی که برای ساخت اپل آیدی از آن استفاده کردید) و رمز عبورتان، به حساب کاربری‌تان وارد شوید.

به‌این‌ترتیب، اپل آیدی شما تایید و فعال می‌شود.

ساخت اپل آی دی در آیفون و آیپد

برای ساخت اپل آی دی در آیفون و آیپد ابتدا وارد Store app شوید و یک برنامه رایگان را انتخاب کنید.

حال در پنجره ظاهر شده گزینه Create New Apple ID را لمس کنید. در ادامه اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. زمانی که در مورد اطلاعات پرداخت از شما سوال میشود ، گزینه None را انتخاب کنید. در مرحله آخر برای فعال سازی اپل آی دی شما ، ایمیلی برایتان ارسال میشود که با تایید آن ، اپل آی دی شما فعال میشود.

 

 

قالب شرکتی وردپرس